• 1500Pcs 3,5 Metru SC/APC-SC/APC Single Mode G657A1/G657A2 SX Core 1,6 mm Optické Vlákno Patch Kabel S Tyrkysová Bunda Aqua
  • 1500Pcs 3,5 Metru SC/APC-SC/APC Single Mode G657A1/G657A2 SX Core 1,6 mm Optické Vlákno Patch Kabel S Tyrkysová Bunda Aqua
  • 1500Pcs 3,5 Metru SC/APC-SC/APC Single Mode G657A1/G657A2 SX Core 1,6 mm Optické Vlákno Patch Kabel S Tyrkysová Bunda Aqua
  • 1500Pcs 3,5 Metru SC/APC-SC/APC Single Mode G657A1/G657A2 SX Core 1,6 mm Optické Vlákno Patch Kabel S Tyrkysová Bunda Aqua
  • 1500Pcs 3,5 Metru SC/APC-SC/APC Single Mode G657A1/G657A2 SX Core 1,6 mm Optické Vlákno Patch Kabel S Tyrkysová Bunda Aqua

1500Pcs 3,5 Metru SC/APC-SC/APC Single Mode G657A1/G657A2 SX Core 1,6 mm Optické Vlákno Patch Kabel S Tyrkysová Bunda Aqua

Skladem
SKU w53159
  • 22 945.21 Kč

1500Pcs 3,5 Metru SC/APC-SC/APC Single Mode G657A1/G657A2 SX Core 1,6 mm Optické Vlákno Patch Kabel S Tyrkysová Bunda Aqua

Popis produktu:

SC kabelové sestavy jsou určeny pro nejmodernější optické systémy poskytnutí mimořádné stability a nízké odrazivosti (single-mode).SC kabelové sestavy jsou vhodné pro high-density aplikací.SC konektor používá obdélníkové, tvarovaný design pro rychlé, snadné push-pull instalace.Tento design zabraňuje objímka otáčení a axiální poškození vláken kontaktních míst, čímž se snižuje potenciál pro poškození z mechanických vibrací.

Vlastnosti:

Nízký vložný útlum a vysoký útlum

Propojovací kabel lze upravit podle specifických požadavků zákazníka

Přísné testování kvality: IL a RL 100% test.

Všechny materiály splňují RoHS standard.

Aplikace:

Telekomunikační nebo Datové komunikace

Telekomunikace, Vojenský průmysl, Lékařské,

CATV, LAN, MAN, WAN, Test & Měření

Integrace systémů pro Železnice, Metro a Přístup k Síti

Vlákna na Vnitřní (FTTX) Test

O nás:

Shenzhen Skylynn Komunikace Limimted je lídrem v providingGCS (Generic Cabling System), jako jsou optických výrobků a LAN Kabeláž, systém, produkty, technické odborné znalosti a integrované služby datových komunikací a telekomunikačních sítí, průmyslu od roku 2007. Jsme navrhování, výrobu a instalaci těchto produktů, které poskytovatelů komunikačních služeb potřebovat k poskytování vysokorychlostních hlasových, video a datových služeb pro jejich zákazníky.Naše rozsáhlé zkušenosti v designu a použití, překračuje všechny trhy, z Telekomunikačního, Širokopásmového a Bezdrátového připojení, Elektrické nástroje, OEM, Podnikových i Soukromých Sítí.Téměř 10 let zkušeností v masivní výrobě optických sestav zajištění spolehlivé stabilities jeho vysokou kvalitu a vynikající výkony svých výrobků.Získá dobrou pověst všech těch letech od zákazníků po celém světě pro jeho krátká dodací lhůta, rychlé dodání a včasné po-služby.

Naše dílna:

Naše hlavní produkty:

FAQ:

  • Bunda materiál: LSZH
  • Typ konektoru: SC/APC
  • Průchozí Útlum: ≤0,3 db
  • Návrat Ztráta: ≥60db
  • Číslo Modelu: SX 1,6 MM
  • Aplikace: FTTH,Datové Centrum
  • Původ: KN(Původu)
  • Vlákno Typ: G657A1/G657A2
  • Provozní Teplota: -40 ~ +80°C
  • Značka: SKYLYNN
  • Průměr kabelu: 1,6 mm
  • Certifikace: ROHS

Související produkty

Hot Prodej 50ks/Lot SC PC-SC, OM3 PC-OM4 Dumplex 2M Optické Vlákno Patch Kabel Vysoce Kvalitní Vlákniny Jumper

Hot prodej 50ks/lot SC PC-SC, OM3 PC-OM4 Dumplex 2M Optické Vlákno Patch kabel Vysoce Kvalitní Vlákno Patch Kabel Funkce Nízký vložný útlum a zadní reflexe ztráty Dobrá vyměnitelnost Dobrá Trvanlivost Vysoká teplotní stabilita. Kvalitní

  • 2 954.18 Kč

20 Metrů Dlouhý SC/UPC-LC/UPC Single Mode Simplex G652D OS2 Fiber Optic Patch Kabel 20 KS/Sáček

20 Metrů Dlouhý SC/UPC-LC/UPC Single Mode Simplex G652D OS2 Fiber Optic Patch Kabel 20 KS/Sáček Popis produktu: A ptachcords lze rozdělit do tří základních složek, konektor, kabel a výrobní proces.Tyto tři oblasti přispívají k plnění patch kabel,

  • 1 273.36 Kč

10 Kusů 2.0 Metr SC UPC ST UPC Optické Vlákno Patch Kabel 10 gbps OM3/ 40Gbps MM OM4 50/125 Multi Mode Duplex 2.0 mm

Vlákno Patch Kabel se používá pro pružné propojovací kabel připojení vlákna obvody,poskytuje multi-mode,single-mode,FC,SC,LC,ST konektory, adaptér porcelán terminal povrchu zahrnuje PC/APC;libovolné délky mohou být vybrány a počet jader,délka,fyzické struktury,atd

  • 735.70 Kč

10PCS/LOT LC/APC, FC/UPC Fiber Optic Patch Kabel Kabel LC-FC 3M Propojovací Single Mode Simplex 2,0 mm 3,0 mm Optické Tkané Optica

LC/APC, FC/UPC Fiber Optic Patch Kabel Kabel LC-FC 3M Propojovací Single Mode Simplex 2,0 mm 3,0 mm Optické Tkané Optica FTTH

  • 367.63 Kč

50 Ks/Sáček SC/UPC Single Mode G657A1 0,9 MM pevné Vyrovnávací Vlákno Optické Pigtaily 0,5 m/1m/1.5 m/2m Délka S LSZH Bunda

50 Ks/Sáček SC/UPC Single Mode G657A1 0,9 MM pevné Vyrovnávací Vlákno Optické Pigtaily 0,5 m/1m/1.5 m/2m Délka S LSZH Bunda Popis produktu: SC kabelové sestavy jsou určeny pro nejmodernější optické systémy poskytnutí mimořádné stability a nízké

  • 506.59 Kč

Optické Vlákno 8K 4K DisplayPort1.4 Kabel DP 8K HBR3 [email protected] [email protected] Vysoké Rychlosti 32.4 Gbps Štíhlé a Flexibilní DP na DP Kabel

Další Ekonomické 8K produkty Optické Vlákno 8K 4K DisplayPort1.4 Kabel DP 8K HBR3 [email protected] [email protected] Vysoké Rychlosti 32.4 Gbps Štíhlé a Flexibilní DP na DP Kabel ►►► Na dlouhou Vzdálenost Přenosu: podpora Ultra HD [email protected] Maximální 100 metrů

  • 2 048.01 Kč
  • 3 938.69 Kč