• Původní Finisar Gigabit multimode optický modul SFP 2.125 G 850NM FTLF8519P2BCL

Původní Finisar Gigabit multimode optický modul SFP 2.125 G 850NM FTLF8519P2BCL

Skladem
SKU w52682
  • 370.26 Kč
  • 411.40 Kč

Vítejte SeeMe Technology Co., LTD Sleva pro velkoobchod?Další část čísla?Citát pro KUSOVNÍKU?Všechny naše výrobky mají jeden rok záruka kvality.Pro více informací nebo technické otázky, prosím, neváhejte kontaktovat SeeMe služby.

Děkuji, že jste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD

Platba: Escrow Služby

Pokud máte nějaké otázky o platbu, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

1. Prosím zkontrolujte vaši adresu před dokončení platby.Pokud chcete provést změnu, prosím, laskavě kontaktujte nás.

2. Sledovací číslo bude update na www.us-praha.cz, jakmile se vaše položka je dodáván.

Nejsme zodpovědní za žádné celní poplatky, daně nebo poplatky, které jsou z vaší země.Pro více informací prosím kontaktujte svého místního celního úřadu, nebo nás.

3. Pokud vám to nebude přijímat zásilky do 30 dnů, prosím, kontaktujte nás pro pomoc.My vám odpovíme do 24 hodin.

1. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka.

2. Vaše pěti-hvězdičkový pozitivní zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud nejste spokojeni na náš výrobek nebo službu, budeme nabízet nejlepší způsob, jak vyřešit problém.

3. Pokud jste neměli slyšet od nás do 24 hodin, prosím, zkontrolujte, zda vaše zprávy ve své e-mailové schránky.A zkuste se na nás obrátit prostřednictvím Obchodní Ředitel, E-mail, nebo telefon.Jsme vždy zde, aby v našich silách pro vás.Nechte nás vybudovat zdravé, pozitivní a prosperující Ali společenství dohromady.

  • Stav: Nové a originální
  • Číslo Modelu: FTLF8519P2BCL
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: SMTE

Související produkty

Nové JX-SFP-1GE-LX SFP 1000BASE-LX, LC,1310,10 km, SMF (Kompatibilní s Jalovec)

JX-SFP-1GE-LX SFP 1000BASE-LX, LC, 1310nm, 10km, SMF (Kompatibilní s Jalovec) JX-SFP-1GE-LX 100% Juniper Kompatibilní 1000BASE-LX SFP1310nm 10km vysílač Vysoká Kvalita s CE,RoHs,FCC Vlastnosti a Specifikace Form Factor: SFP Typ Zařízení:

  • 371.79 Kč

Multi-Funkční Mini Optical Power Meter High-Precision 6Wavelength SC/ST/FC LED Světlem Lithiová Baterie

↵ Informace o produktu: Optické Powe Metr+ LED osvětlení + vestavěný lithium baterie Test Rozsah: -70~+3 výchozí Vlnová délka: 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm Typ rozhraní: 2,5 mm univerzální adapter SC/ST/FC Pracovní teplota:

  • 689.31 Kč
  • 984.73 Kč

Lisure Technologie Normální Fáze Silikagel Pre-packed Column Bez Balení 300 Až 400 Mesh Silikagel 40-75 Mikronů Jednorázové

Lisure Technologie Normální fáze silikagel pre-packed column bez balení 300 až 400 mesh silikagel 40-75 mikronů jednorázové Poznámka: Produkt, Ceny A Zvláštní Podmínky, Prosím, Kontaktujte Nás Před Nákupem Tipy, které Vám pomohou Pro Brazílii

  • 765.90 Kč

Vysoce Kvalitní 10G X2 SR 850nm, 300m Dual Fiber Optic Transceiver

Vysoce Kvalitní 10G X2 SR 850nm, 300m Dual Fiber Optic Transceiver Funkce * Provozní data rate až 10,3 Gbps * 850nm DFB Vysílač * Vzdálenost až 550m nad SMF * Jeden 3. 3V Napájení a TTL Logiky Rozhraní * Duplex SC Konektor

  • 1 706.86 Kč

LODFIBER J9054C Kompatibilní s 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km DOM Vysílač

HPE J9054C Kompatibilní s 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km DOM Vysílač 100BASE-FX SFP 2 km 1310nm transceiver Specifikace: Číslo dílu: J9054C Form Factor: SFP Typ zařízení: Transceiver modul Aplikace: 100BASE-FX Rychlost

  • 240.71 Kč

10/100base 1,25 G SC Simplex mode Fiber Optic 4port RJ45 Enternet Media Converter Netlink převodník optický transceiver 20KM

10/100base 1,25 G SC Simplex mode Fiber Optic 4port RJ45 Enternet Media Converter Netlink převodník optický transceiver 20KM Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější

  • 715.13 Kč

2ks Stojan, Zadní hora Rámec pro 10 párů hlasový Modul hlasový distribuční rám thicked 150pairs zahuštěný blank patch panel

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 www.ever-elink.com 5-Jednotky ocelový Rám pro 10pair Krone Modul 5-Jednotky Rám z Nerezové oceli pro 10 párů Krone hlasový Modul snap-in terminal block zahuštěný 0,8 mm 1,2 mm

  • 652.11 Kč

10GBASE-ER Duplex LC 10G C31-C40 40 km DOM DWDM SFP+

10G 15xx.xxnm 40km DWDM SFP+ Transceiver 10G DWDM SFP+ 40KM je speciálně navržen pro vysoký výkon integrované duplexní přenos dat přes single mode optické vlákno.Tento transceiver modul je kompatibilní s Enhanced Small Form Factor Pluggable Modul SFP Multisource

  • 4 365.62 Kč
  • 4 595.39 Kč

Kapesní NK2000 SM OTDR 1310nm/1550nm 28/26dB,Integrované 2MW VFL,Dotykový Displej 70km~80km Optical Time Domain Reflectometer VFL

Kapesní NK2000 SM OTDR 1310nm/1550nm 28/26dB,Integrované 2MW VFL,Dotykový Displej 70km~80km Optical Time Domain Reflectometer VFL Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější

  • 12 210.60 Kč

10ks SC UPC Optické Vlákno Rychle Konektor SC RYCHLE, konektor modré tkané FTTH sm SC quick connector SC adaptér Pole Sestavy

SC UPC Rychle Konektoru Vložené Konektor FTTH Nástroj Studené Vlákno Rychle Konektor SC Optický Konektor Vlastnosti: 1. FTTH project použitelné 2. Oblasti instalovatelné 3. Vložení ztrátu menší než 0,3 dB 4. Kovové tvaru dutiny

  • 105.04 Kč