• OTDR EXFO MaxTester-720C-SM-1310/1550dB-35/36dB Dotykový Displej MAX720C-IOLM Fiber Optical Time Domain Reflectometer
  • OTDR EXFO MaxTester-720C-SM-1310/1550dB-35/36dB Dotykový Displej MAX720C-IOLM Fiber Optical Time Domain Reflectometer
  • OTDR EXFO MaxTester-720C-SM-1310/1550dB-35/36dB Dotykový Displej MAX720C-IOLM Fiber Optical Time Domain Reflectometer
  • OTDR EXFO MaxTester-720C-SM-1310/1550dB-35/36dB Dotykový Displej MAX720C-IOLM Fiber Optical Time Domain Reflectometer

OTDR EXFO MaxTester-720C-SM-1310/1550dB-35/36dB Dotykový Displej MAX720C-IOLM Fiber Optical Time Domain Reflectometer

Skladem
SKU w52581
  • 87 531.20 Kč

OTDR EXFO MaxTester-720C-SM-1310/1550dB-35/36dB Dotykový Displej MAX720C-IOLM Fiber Optical Time Domain Reflectometer

Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější způsob, jak dodat zboží do vašich rukou!Pokud máte jakékoliv dotazy, po obdržení produktu, nebo mají problémy s kvalitou, prosím, neváhejte předkládat spory, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, my vám nejvíce vyhovující odpověď!Šťastný nakupování, děkuji moc

Atributy Produktu

Na MaxTester 720C (MAX-720C) poskytuje první-time-pravé vlákno charakteristika díky své krátké mrtvé zóny a efektivní dynamický rozsah.Tento kompaktní quad jednotka je optimalizována pro singlemode a multimode oblasti testování pro datová centra, soukromé/podnikové sítě, FTTA a fronthaul nasazení .

Aplikace: Přístup k síti výstavba a řešení problémů FTTx/PON testování když rozbočovače (až 1x32)(single mode je výjimka); Central office (CO) odkaz certifikace; Data-center tier-2 řešení problémů; Soukromé/enterprise sítích; LAN/WAN charakterizace; Fronthaul/backhaul (FTTA, FTTT, remote radio heads, DAS a malé buňky) TECHNICKÁ SPECIFIKACE Displej 7 (178 mm) venkovní-vylepšený dotykový displej, 800 x 480 TFT Rozhraní, Dva USB 2.0 porty RJ45 LAN 10/100 Mbit/s Storage 2 GB interní pamětí (20 000 OTDR stopy, typické) Baterie Dobíjecí lithium-polymerová baterie 12 hodin provozu dle Telcordia (Bellcore) TR-NWT-001138 Napájení Napájení AC/DC adaptér vstup 100-240 VAC, 50-60 Hz Vlnová délka (nm) b 1310 ± 20/1550 ± 20 SM žít port vestavěný filtr 1625 nm: highpass >1595 nm izolace >50 dB od 1270 nm do 1585 nm Dynamický rozsah (dB) c 36/35 Událost mrtvá zóna (m) d Singlemode: 0.7 Multimode: 0.5 Útlum mrtvá zóna (m) Singlemode: 3 e Multimode: 2.5 fPON mrtvé zóny (m) g 35 dosah (km) Multimode: 0,1 až 40 Singlemode: 0,1 až 260 šířka Pulzu (ns) Multimode: 3 až 1000 Singlemode: 3 až 20 000 Startovací podmínky h EF-kompatibilní Linearita (dB/dB) ±0.03 Ztráta limit (dB) 0.01 Ztráty rozlišení (dB) 0.001 odběr Vzorků rozlišení (m) Multimode: 0.04 do 5 Singlemode: 0.04 do 10 místa odběru Vzorků Až 256 000 Vzdálenost nejistota (m) i ±(0.75 + 0.0025 % x vzdálenost + vzorkovací rozlišení) Měření času definované Uživatelem (maximálně 60 minut) Odrazivost přesnost (dB) b ±2 Typické real-time refresh (Hz) 4 Rozměry (H x W x D) 166 mm x 200 mm x 68 mm (6 9/16 x 7 7/8 x 2 ¾ v) Hmotnost (s baterií) 1,5 kg (3.3 lb) Provozní Teplota Skladování -10 °C až 50 °C (14 °F až 122 °F) -40 °C až 70 °C (-40 °F až 158 °F) Relativní vlhkost 0 % až 95 % bez kondenzace Výstupní výkon (dBm) b Multimode: -3 Singlemode: -6 Modulace CW, 1 kHz, 2 kHz

MAX-720C obsahuje power meter, visual fault locator, Wi-Fi připojení a high-rozlišení inspekce schopnosti, takže jednotka kompletní a integrovaný dodavatel nástroj.MAX-720C Výhodu 7-palcový venkovní-vylepšený dotykový displej a tablet-inspiroval všestrannost Přesně určit vadné konektory nebo vlákna přestávky na krátké rozpětí díky optimalizované multimode představení Plně funkční a integrované pole test řešení

Šikovný, lehký, výkonný, tablet-inspiroval design; 7-palcový, outdoor-vylepšený dotykový displej–největší v kapesní průmyslu; 12-ti hodinový autonomie; Dynamický rozsah až do 36 dB singlemode a 29 dB v multimode; Živé vlákno testování na 1625 nm; iOLM-ready: inteligentní a dynamické aplikace, která promění komplexní OTDR stopové analýzy do one-touch úkol; Robustní konstrukce postavená pro okolní rostliny.

Obrázek

1.PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka! 7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání. 8.DeliveryTime:

Pokud je váš náklad váží až 20 KG nebo vyšší, nebo potřebujete větší množství, prosím kontaktujte nás, nebo e-mail na nás, zajistíme vám nové balení specifikace, pak zkuste naši nejlepší uložit nějaké náklady na dopravu za vás, a to tak, že cena výrobku může být pro vás přínosem!

Jsme velká výrobní podnik skupiny v Číně, prodáváme přes Alibaba, tam je jediný účel ,je lépe propagovat naše výrobky,všechny naše společnost produkty jsou dodávány přímo z továrny, prosím, kontaktujte nás , doufáme, že vytvořit dlouhodobý přátelský a vzájemnou spolupráci mezi sebou !

Poskytujeme 6-12 měsíční záruku.Pokud je zboží vadné, upozorněte nás prosím do 3 dnů od doručení.Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby vznikl nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží.Položky vrácené po 15 dnů od doručení jsou způsobilé pouze pro opravy.Kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady.Při nákupu, to znamená, že kupující dal tichý souhlas k politice.Pokud další informace, prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme s vámi pracovat na dosažení win-win.

  • LCD: 7-palcový,
  • Značka: ZHWCOMM
  • Typ optického vlákna: SM OTDR Modulu
  • Jazyk: anglický
  • Dynamický rozsah: 36/35dB
  • Typ konektoru: SC/UPC
  • Množství: 1ks
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Číslo Modelu: MaxTester OTDR
  • Konektor: FC/APC konektor
  • Vlnová délka: 1310/1550nm
  • Místo původu: Čína

Související produkty

Multi-Funkční Mini Optical Power Meter High-Precision 6Wavelength SC/ST/FC LED Světlem Lithiová Baterie

↵ Informace o produktu: Optické Powe Metr+ LED osvětlení + vestavěný lithium baterie Test Rozsah: -70~+3 výchozí Vlnová délka: 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm Typ rozhraní: 2,5 mm univerzální adapter SC/ST/FC Pracovní teplota:

  • 689.31 Kč
  • 984.73 Kč

Vysoce Kvalitní 10G X2 SR 850nm, 300m Dual Fiber Optic Transceiver

Vysoce Kvalitní 10G X2 SR 850nm, 300m Dual Fiber Optic Transceiver Funkce * Provozní data rate až 10,3 Gbps * 850nm DFB Vysílač * Vzdálenost až 550m nad SMF * Jeden 3. 3V Napájení a TTL Logiky Rozhraní * Duplex SC Konektor

  • 1 706.86 Kč

Fiber fusion lepička elektroda tyče čištění Broušení list,Čisté nástroj pro optické fibere fusion splicer elektroda bar ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 fiber fusion lepička elektroda tyče čištění Broušení list,Čisté nástroj pro optické fibere fusion splicer elektroda bar ELINK

  • 194.32 Kč

HG8110F Gpon terminál s 1 Lan port, 1 Tel port, H. 248 & SIP dvakrát protokol, anglicky firmware. FiberCore

Následující adaptér je původní přijít spolu s ONU; to je výchozí adaptér, když dodáme: Můžete také vybrat jednu z následující adaptéry a informovat nás, když si objednáte: HG8110F Echo Život HG8110F je vnitřní optický síťový

  • 328.24 Kč

LODFIBER J9054C Kompatibilní s 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km DOM Vysílač

HPE J9054C Kompatibilní s 100BASE-FX SFP 1310nm 2 km DOM Vysílač 100BASE-FX SFP 2 km 1310nm transceiver Specifikace: Číslo dílu: J9054C Form Factor: SFP Typ zařízení: Transceiver modul Aplikace: 100BASE-FX Rychlost

  • 240.71 Kč

1 Pár, Optické Vlákno Media Konvertor Fiber Transceiver, Single Fiber Converter 25km SC 10/100M Jednotný režim, Jediné Vlákno

Vezměte prosím na vědomí: 1. Výchozí s EU standardní napájecí adaptér, UK, EU, AU normy mohou být poskytovány jako žádost. Funkce: 1. Zbrusu Nový, Vysoké Kvality, 1 rok záruka kvality! 2. RJ45 porty a single-fiber SC optický port , aby se dosáhlo optického signálu

  • 561.29 Kč

1000ks LC MINI duplexní vlákno konektor SOUPRAVY, SM, MM OM3 modrá Šedá Aqua 2.0 mm ftth LC SX SM konektor Příslušenství factory ELINk

Email:[email protected] Skype:e_link60 Pokud potřebujete jiné barvy,pls kontaktujte nás svobodně. LC MINI duplex optický konektor SOUPRAVY, SM, MM OM3 modrá Šedá Aqua( patří keramická Objímka ) 2,0 mm ftth LC SX SM konektor příslušenství Funkce: 1.Normální

  • 10 263.03 Kč

15 m od FC-LC Simplex 9/125 Singlemode Fiber Optic Kabel propojovací Kabel Propojovací

Technická Specifikace: Parametr Jednotka FC, SC, LC/ Obrněné vlákno patch kabel ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Vložný

  • 218.61 Kč

300mtr Obrněné optické Vlákno Patch kabely, vodotěsné LC-LC, SC-SC, FC-FC core 2 patch vést FTTA brnění jumper Venkovní SM DX OD=3-3.3 mm

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 Venkovní Obrněné optické Vlákno Patch Vést vodotěsné LC-LC, SC-SC, FC-FC core 2 Singlemode FTTA brnění jumper SM DX OD= 3.0-3.3 mm ​ Pic Ukázat:

  • 2 889.62 Kč
  • 3 041.71 Kč

Optický Power Meter Vlákno Metr Tester Optický Laserový Zdroj, Měřič Výkonu -70~+6 nebo -50~+26dBm Joinwit JW3402

VLASTNOSTI PRODUKTU 3.Mezinárodní objednávky Kupující je odpovědný za veškeré platné dovozní clo a místní daně.Zkontrolujte prosím, s vaším celní před provedením nákupu.

  • 622.13 Kč
  • 676.18 Kč