• Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce
  • Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce
  • Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce
  • Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce

Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce

Skladem
SKU w30
  • 345.75 Kč

1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3km BiDi SFP Transceiver

Small Form Factor Pluggable (SFP) vysílače jsou kompatibilní s Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA).Současně v souladu s Gigabit Ethernet, jak je uvedeno v IEEE 802.3 STD a 1x Fibre Channel, jak je definován v FC-PI-2 Rev 10.0. Jsou v souladu s RoHS a olovo-zdarma.

To především umožňuje šířku pásma 1,25 G optické spoje přes single-mode vlákno ukončeno s LC/SC, simplex, konektory a mohou být použity v komerčních teplota prostředí pro interoperabilitu s TTL Logiky Rozhraní.

Vlastnosti: 1.25 Gbps rychlost přenosu Dat Tx1550nm/Rx1310nm BiDi SFP Vzdálenost až 3 km nad SMF Single 3.3 V Napájení a TTL Logiky Rozhraní Hot-Pluggable SFP Simplex SC/LC (Volitelné) Kompatibilní s SFP MSA Digitální Diagnostické Monitorování Provozních Případě, že Teplota: 0-70 Teplota Aplikace: Fiber Channel Odkazy WDM Aplikace

Gigabit Ethernet Ostatní Odkazy Optické FTTX Aplikace BiDi Vysílač 155M/622M BiDi SFP LC/SC 155M BiDi SFP LC/SC 3 km/20 km/40 km/80km/120km s DDM volitelné 4/2/1G BIDI SFP LC/SC 4/2/1G BiDi SFP LC/SC 3 km/20 km/40 km/80km/120km s DDM volitelné 10G SFP BiDi SFP BiDi 1270 20km SFP BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC SFP BiDi 1330 20 km SFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC SFP BiDi 1270 40km SFP+ BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC SFP BiDi 1330 40km

SFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC SFP BiDi 1270 60 km

SFP BiDi 60km Tx1270nm/Rx1330nm LC SFP BiDi 1330 60km SFP BiDi 60km Tx1330nm/Rx1270nm LC 10G XFP BiDi XFP BiDi 1270 20km XFP BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm XFP LC BiDi 1330 20 km XFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm XFP LC BiDi 1270 40km XFP BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm XFP LC BiDi 1330 40km XFP BiDi 40km Tx1330nm/Rx1270nm XFP LC BiDi 1270 60 km XFP BiDi 60km Tx1270nm/Rx1330nm XFP LC BiDi 1330 60km XFP BiDi 60km Tx1330nm/Rx1270nm LC

Naše Služby:

1. Kontaktujte naše obchodní pro více informací k potvrzení vaší objednávky.

2. Krátká dodací lhůta po potvrzení.

3. Dodáváme zboží mezinárodní Express.

4. Rychlá odezva u zákazníků zpětnou vazbu a další otázky.

Záruka:

"A zbrusu nové.

"A OEM/ODM jsou k dispozici.

"A 100% přes testů kvality a stárnutí test.

"& 3 roky záruka(Od data odeslání).

Technik podpory:

Podporujeme technický průvodce vyřešit poruchu nebo náhradní komponenty, a poskytnout projekt související síťové konfiguraci.

Po-prodejní servis

Máme po servisu po dobu 24 hodin, slibuje dodávky technické služby nebo průvodce kdykoliv.

Naši spolupracovníci bude reakce klientů je požadavek v 12 hodin po nouzové stalo.

Balení Podrobnosti: Statické pytel, Plastové PVC Balení, Maloobchodní box, box Technické, nebo přizpůsobit.

Společnost Informace:

Shenzhen Haili Link Technology Co., Ltd.která se specializuje na výrobu a prodej optických produktů, byla založena v roce 2007.

RoHS, ISO A CE cerificated, jsme zlatý dodavatel, který se specializuje v této oblasti 10 let s vynikající kvalitou, konkurenční ceny a dobré řešení.

Naše klíčové kompetence jsou vláknové optiky SRP, QSFP28, QSFP SR4&LR4, CWDM SFP/XFP/X2, DWDM SFP/XFP/X2, řešení DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG, atd.

Můžeme mít nezávislý Výzkum A Vývoj Oddělení s 8 zručných inženýrů, s některé pokročilé vybavení a zařízení, jako jsou přepínače a směrovače, pro další podrobné zkoušky a postup.

Máme také související optické produkty a řešení pro uspokojení požadavků zákazníků.Nové a staré zákazníci jsou srdečně vítáni k návštěvě naší továrny a kanceláře pro další spolupráci.Doufám, že vybudovat obchodní vztah s vámi.

  • Vzdálenost: 3km
  • Vlákno Typ: SMF
  • Rychlost přenosu dat: 1.25 G
  • Konektor: LC/SC
  • Ce, RoHS: Kompatibilní
  • Značka: hilinksys
  • Záruka: 3 Roky
  • Číslo Modelu: HL-SFP-BX-D-3
  • Vlnová délka: Tx1550nm/Rx1310nm
  • DDM/DOM: ano
  • Provozní Teplota: 0-70

Související produkty

Pancéřované obrněné Patch Kabel, Propojka SC-FC UPC SC/UPC-FC/UPC, SM, Duplex GoodFtth 100-500m

Pancéřované obrněné Patch Kabel, Propojka SC-FC UPC SC/UPC-FC/UPC, SM, Duplex GoodFtth 100-500m

  • 2 625.94 Kč

SM&MM Automatické FTTH Optických Vláken, Spojování Stroje Komshine GX39 Optic Fiber Fusion Lepička Svářeč w/Zdarma Optický Power Meter

Komshine GX39 Vláken Optických Fusion Lepička Popis: Komshine GX39 FTTH optické vlákno fusion splicer je široce používán v průmyslových odvětvích, jako jsou fiber-to-the-home, fiber-optic kabel rychlého ukončení, stroj pokoj skok vlákna sanace a

  • 18 600.38 Kč

Vysoce Kvalitní 10G X2 SR 850nm, 300m Dual Fiber Optic Transceiver

Vysoce Kvalitní 10G X2 SR 850nm, 300m Dual Fiber Optic Transceiver Funkce * Provozní data rate až 10,3 Gbps * 850nm DFB Vysílač * Vzdálenost až 550m nad SMF * Jeden 3. 3V Napájení a TTL Logiky Rozhraní * Duplex SC Konektor

  • 1 706.86 Kč

Multifunkční Kapesní DVP323 OTDR 1310/1550nm Optical Time Domain Reflectometer Integrované VFL10mW 30/28dB 5 palců Dotyková Obrazovka

Multifunkční Kapesní DVP323 OTDR 1310/1550nm Optical Time Domain Reflectometer Integrované VFL10mW 30/28dB 5 palců Dotyková Obrazovka Model Vlnová délka Dynamický Rozsah Událost Mrtvá Zóna (m) Útlum Mrtvá Zóna (m) DVP

  • 21 882.80 Kč

5KS Originální nové ZTE ZXA10 F627 4 lan a 2, voice-over s WI-FI anglická verze

5KS Originální nové ZTE ZXA10 F627 4 lan a 2, voice-over s WI-FI anglická verze

  • 2 954.18 Kč

Pancéřované obrněné Patch Kabel, Propojka SC-LC UPC SC/UPC-LC/UPC, SM 12 Jader Vláken GoodFtth 30-150m

Pancéřované obrněné Patch Kabel, Propojka SC-LC UPC SC/UPC-LC/UPC, SM 12 Jader Vláken GoodFtth 30-150m

  • 5 426.93 Kč

HPI-1711CLDNA VER:A5.0 Průmyslové ovládací panel

HPI-1711CLDNA VER:A5.0 Průmyslové ovládací panel

  • 3 521.38 Kč

10/100base 1,25 G SC Simplex mode Fiber Optic 4port RJ45 Enternet Media Converter Netlink převodník optický transceiver 20KM

10/100base 1,25 G SC Simplex mode Fiber Optic 4port RJ45 Enternet Media Converter Netlink převodník optický transceiver 20KM Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější

  • 715.13 Kč

30 mw FTTH Červené Laserové Pero Styl 30 mw Světla Optický Kabel Tester Vizuální Lokátor Optica Kabel CATV

FTTH Červené Laserové Pero Styl 30 mw Světla Optický Kabel Tester Vizuální Lokátor Optica Kabel CATV popis Produktu -Centrální Vlnová délka: 650 nm+-10 nm -Výstupní Výkon: 30 mw -Optický Konektor: 2,5 mm univerzální konektor pro test různých

  • 3 188.76 Kč
  • 3 504.09 Kč

10ks SC UPC Optické Vlákno Rychle Konektor SC RYCHLE, konektor modré tkané FTTH sm SC quick connector SC adaptér Pole Sestavy

SC UPC Rychle Konektoru Vložené Konektor FTTH Nástroj Studené Vlákno Rychle Konektor SC Optický Konektor Vlastnosti: 1. FTTH project použitelné 2. Oblasti instalovatelné 3. Vložení ztrátu menší než 0,3 dB 4. Kovové tvaru dutiny

  • 105.04 Kč

DHL Doprava Zdarma 10pcs Původní Ripley Miller 80930 MSAT-5/ MSAT 5 Loose Buffer Tube Mid-Span Přístup Nástroj

Miller MST-5 Loose Buffer Tube Mid-Span Přístup Nástroj Umožňuje snadné mid-span přístup do optických vláken ve volné buffer trubky Přístup velikosti trubek od 1,9 mm do 3.0 mm Holí přesný otvor, aby se zabránilo poškození vláken Dimenzování

  • 17 856.36 Kč
  • 18 600.38 Kč

LODFIBER 1m (3ft) CBL-10GSFP-DAC-1 M D-e-l-l Kompatibilní 10G SFP+ Pasivní Direct Attach Copper Twinax Kabel

1m (3ft) Dell Force10 CBL-10GSFP-DAC-1M Kompatibilní 10G SFP+ Pasivní Direct Attach Copper Twinax Kabel Podrobnosti O Produktu: Číslo dílu: CBL-10GSFP-DAC-1M Kompatibilní S: Dell Force10 Typ konektoru: SFP+ na SFP+ Konektor Max Rychlost

  • 284.48 Kč