• Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce
  • Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce
  • Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce
  • Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce

Doprava Zdarma! 1G 1000BASE Jeden optický LC/SC BiDi 1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3 km WDM SFP s DOM Funkce

Skladem
SKU w30
  • 345.75 Kč

1,25 G Tx1550nm/Rx1310nm 3km BiDi SFP Transceiver

Small Form Factor Pluggable (SFP) vysílače jsou kompatibilní s Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA).Současně v souladu s Gigabit Ethernet, jak je uvedeno v IEEE 802.3 STD a 1x Fibre Channel, jak je definován v FC-PI-2 Rev 10.0. Jsou v souladu s RoHS a olovo-zdarma.

To především umožňuje šířku pásma 1,25 G optické spoje přes single-mode vlákno ukončeno s LC/SC, simplex, konektory a mohou být použity v komerčních teplota prostředí pro interoperabilitu s TTL Logiky Rozhraní.

Vlastnosti: 1.25 Gbps rychlost přenosu Dat Tx1550nm/Rx1310nm BiDi SFP Vzdálenost až 3 km nad SMF Single 3.3 V Napájení a TTL Logiky Rozhraní Hot-Pluggable SFP Simplex SC/LC (Volitelné) Kompatibilní s SFP MSA Digitální Diagnostické Monitorování Provozních Případě, že Teplota: 0-70 Teplota Aplikace: Fiber Channel Odkazy WDM Aplikace

Gigabit Ethernet Ostatní Odkazy Optické FTTX Aplikace BiDi Vysílač 155M/622M BiDi SFP LC/SC 155M BiDi SFP LC/SC 3 km/20 km/40 km/80km/120km s DDM volitelné 4/2/1G BIDI SFP LC/SC 4/2/1G BiDi SFP LC/SC 3 km/20 km/40 km/80km/120km s DDM volitelné 10G SFP BiDi SFP BiDi 1270 20km SFP BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC SFP BiDi 1330 20 km SFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC SFP BiDi 1270 40km SFP+ BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC SFP BiDi 1330 40km

SFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC SFP BiDi 1270 60 km

SFP BiDi 60km Tx1270nm/Rx1330nm LC SFP BiDi 1330 60km SFP BiDi 60km Tx1330nm/Rx1270nm LC 10G XFP BiDi XFP BiDi 1270 20km XFP BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm XFP LC BiDi 1330 20 km XFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm XFP LC BiDi 1270 40km XFP BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm XFP LC BiDi 1330 40km XFP BiDi 40km Tx1330nm/Rx1270nm XFP LC BiDi 1270 60 km XFP BiDi 60km Tx1270nm/Rx1330nm XFP LC BiDi 1330 60km XFP BiDi 60km Tx1330nm/Rx1270nm LC

Naše Služby:

1. Kontaktujte naše obchodní pro více informací k potvrzení vaší objednávky.

2. Krátká dodací lhůta po potvrzení.

3. Dodáváme zboží mezinárodní Express.

4. Rychlá odezva u zákazníků zpětnou vazbu a další otázky.

Záruka:

"A zbrusu nové.

"A OEM/ODM jsou k dispozici.

"A 100% přes testů kvality a stárnutí test.

"& 3 roky záruka(Od data odeslání).

Technik podpory:

Podporujeme technický průvodce vyřešit poruchu nebo náhradní komponenty, a poskytnout projekt související síťové konfiguraci.

Po-prodejní servis

Máme po servisu po dobu 24 hodin, slibuje dodávky technické služby nebo průvodce kdykoliv.

Naši spolupracovníci bude reakce klientů je požadavek v 12 hodin po nouzové stalo.

Balení Podrobnosti: Statické pytel, Plastové PVC Balení, Maloobchodní box, box Technické, nebo přizpůsobit.

Společnost Informace:

Shenzhen Haili Link Technology Co., Ltd.která se specializuje na výrobu a prodej optických produktů, byla založena v roce 2007.

RoHS, ISO A CE cerificated, jsme zlatý dodavatel, který se specializuje v této oblasti 10 let s vynikající kvalitou, konkurenční ceny a dobré řešení.

Naše klíčové kompetence jsou vláknové optiky SRP, QSFP28, QSFP SR4&LR4, CWDM SFP/XFP/X2, DWDM SFP/XFP/X2, řešení DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG, atd.

Můžeme mít nezávislý Výzkum A Vývoj Oddělení s 8 zručných inženýrů, s některé pokročilé vybavení a zařízení, jako jsou přepínače a směrovače, pro další podrobné zkoušky a postup.

Máme také související optické produkty a řešení pro uspokojení požadavků zákazníků.Nové a staré zákazníci jsou srdečně vítáni k návštěvě naší továrny a kanceláře pro další spolupráci.Doufám, že vybudovat obchodní vztah s vámi.

  • Vzdálenost: 3km
  • Vlákno Typ: SMF
  • Rychlost přenosu dat: 1.25 G
  • Konektor: LC/SC
  • Ce, RoHS: Kompatibilní
  • Značka: hilinksys
  • Záruka: 3 Roky
  • Číslo Modelu: HL-SFP-BX-D-3
  • Vlnová délka: Tx1550nm/Rx1310nm
  • DDM/DOM: ano
  • Provozní Teplota: 0-70

Související produkty

10ks FTTH SC/UPC Optické Vlákno Spojka Spojka SC UPC Konektor SM Singlemode FTTH Tkané Optica Adaptér, Fiber Optic Adaptér

Tento SC/UPC Single Mode Simplex Optické Vlákno Adaptér je dobré quailty a stabilitu s nízkou průchozí útlum, prodáváme 10ks , 100ks a 200ks adaptér pro mnoho v jednom balíčku.Pokud potřebujete SC/APC Singlemode Simplex Fiber Optic Adaptér, prosím . Pro

  • 98.47 Kč

Nové JX-SFP-1GE-LX SFP 1000BASE-LX, LC,1310,10 km, SMF (Kompatibilní s Jalovec)

JX-SFP-1GE-LX SFP 1000BASE-LX, LC, 1310nm, 10km, SMF (Kompatibilní s Jalovec) JX-SFP-1GE-LX 100% Juniper Kompatibilní 1000BASE-LX SFP1310nm 10km vysílač Vysoká Kvalita s CE,RoHs,FCC Vlastnosti a Specifikace Form Factor: SFP Typ Zařízení:

  • 371.79 Kč

SM&MM Automatické FTTH Optických Vláken, Spojování Stroje Komshine GX39 Optic Fiber Fusion Lepička Svářeč w/Zdarma Optický Power Meter

Komshine GX39 Vláken Optických Fusion Lepička Popis: Komshine GX39 FTTH optické vlákno fusion splicer je široce používán v průmyslových odvětvích, jako jsou fiber-to-the-home, fiber-optic kabel rychlého ukončení, stroj pokoj skok vlákna sanace a

  • 18 600.38 Kč

Vysoce Kvalitní 10G X2 SR 850nm, 300m Dual Fiber Optic Transceiver

Vysoce Kvalitní 10G X2 SR 850nm, 300m Dual Fiber Optic Transceiver Funkce * Provozní data rate až 10,3 Gbps * 850nm DFB Vysílač * Vzdálenost až 550m nad SMF * Jeden 3. 3V Napájení a TTL Logiky Rozhraní * Duplex SC Konektor

  • 1 706.86 Kč

5KS Originální nové ZTE ZXA10 F627 4 lan a 2, voice-over s WI-FI anglická verze

5KS Originální nové ZTE ZXA10 F627 4 lan a 2, voice-over s WI-FI anglická verze

  • 2 954.18 Kč

PNEUMAX Newmax Válec 1321.63.350.01

PNEUMAX Newmax Válec 1321.63.350.01 Poznámka: Produkt, Ceny A Zvláštní Podmínky, Prosím, Kontaktujte Nás Před Nákupem Tipy, které Vám pomohou Pro Brazílii kupující, pokud zvolíte Expresní doručení, jako je FED, DHL, UPS, Ect.P pronájmu, poskytují

  • 2 297.69 Kč

15 m od FC-LC Simplex 9/125 Singlemode Fiber Optic Kabel propojovací Kabel Propojovací

Technická Specifikace: Parametr Jednotka FC, SC, LC/ Obrněné vlákno patch kabel ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Vložný

  • 218.61 Kč

Elektrody pro Jilong Vláken Optických Fusion Lepička KL-280 280 G 300 300T 260 Doprava Zdarma

jeho je jeden pár Jilong fusion splicer elektrody. 100% ZBRUSU NOVÝ ,Vyrobený v Číně Používají života pro splice nad 2000 k Dispozici pro Fujikura KL-260C KL-260T KL-280 KL-280F KL-280 G KL-280H KL-300 KL-300T KL-300F Výrobce Popis Naše náhradní elektrody

  • 251.65 Kč
  • 273.53 Kč

300mtr Obrněné optické Vlákno Patch kabely, vodotěsné LC-LC, SC-SC, FC-FC core 2 patch vést FTTA brnění jumper Venkovní SM DX OD=3-3.3 mm

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 Venkovní Obrněné optické Vlákno Patch Vést vodotěsné LC-LC, SC-SC, FC-FC core 2 Singlemode FTTA brnění jumper SM DX OD= 3.0-3.3 mm ​ Pic Ukázat:

  • 2 889.62 Kč
  • 3 041.71 Kč

Non-Latex Anestezie Stroj Air Bag Dýchání Air Bag Simulované Plicní Dýchání Taška Anestezii Cirkulačního Okruhu Příslušenství

Non-Latex Anestezie Stroj Air Bag Dýchání Air Bag Simulované Plicní Dýchání Taška Anestezii Cirkulačního Okruhu Příslušenství Poznámka: Produkt, Ceny A Zvláštní Podmínky, Prosím, Kontaktujte Nás Před Nákupem Tipy, které Vám pomohou Pro

  • 393.89 Kč

500M OTDR spuštění kabel box SM 9/125um G652D, SC, FC APC UPC optických vláken OTDR Mrtvé Zóny Eliminator Vlákno prsten

SC/UPC-LC/UPC OTDR Zóně Odlučovače,Vlákniny Kroužky ,Optických Vláken OTDR Spuštění Kabelové televize, Aby quanity ≥ 4 pole, zajistíme pro FEDEX rychlé dodání, 5 - 10 dní na místo určení.Při objednávce, prosím, uveďte typy konektorů potřeba.a kabel 500m~2km

  • 1 695.92 Kč
  • 3 391.83 Kč