• WTD RTXM226-408 Single-mode Module SM-10 KM-1310-10G-C XFP fiber optický vysílač
  • WTD RTXM226-408 Single-mode Module SM-10 KM-1310-10G-C XFP fiber optický vysílač
  • WTD RTXM226-408 Single-mode Module SM-10 KM-1310-10G-C XFP fiber optický vysílač
  • WTD RTXM226-408 Single-mode Module SM-10 KM-1310-10G-C XFP fiber optický vysílač
  • WTD RTXM226-408 Single-mode Module SM-10 KM-1310-10G-C XFP fiber optický vysílač
  • WTD RTXM226-408 Single-mode Module SM-10 KM-1310-10G-C XFP fiber optický vysílač

WTD RTXM226-408 Single-mode Module SM-10 KM-1310-10G-C XFP fiber optický vysílač

Skladem
SKU w1084
  • 832.20 Kč
  • 924.55 Kč

Vítejte SeeMe Technology Co., LTD Sleva pro velkoobchod?Další část čísla?Citát pro KUSOVNÍKU?Pro více informací, prosím, neváhejte kontaktovat SeeMe prodávající Všechny naše výrobky mají jeden rok záruka kvality.

Děkuji, že jste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD

Platba: Escrow Služby

Pokud máte nějaké otázky o platbu, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

1. Prosím zkontrolujte vaši adresu před dokončení platby.Pokud chcete provést změnu, prosím, laskavě kontaktujte nás.

2. Sledovací číslo bude update na www.us-praha.cz, jakmile se vaše položka je dodáván.

Nejsme zodpovědní za žádné celní poplatky, daně nebo poplatky, které jsou z vaší země.Pro více informací prosím kontaktujte svého místního celního úřadu, nebo nás.

3. Pokud vám to nebude přijímat zásilky do 30 dnů, prosím, kontaktujte nás pro pomoc.My vám odpovíme do 24 hodin.

1. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka.

2. Vaše pěti-hvězdičkový pozitivní zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud nejste spokojeni na náš výrobek nebo službu, budeme nabízet nejlepší způsob, jak vyřešit problém.

3. Pokud jste neměli slyšet od nás do 24 hodin, prosím, zkontrolujte, zda vaše zprávy ve své e-mailové schránky.A zkuste se na nás obrátit prostřednictvím Obchodní Ředitel, E-mail, nebo telefon.Jsme vždy zde, aby v našich silách pro vás.Nechte nás vybudovat zdravé, pozitivní a prosperující Ali společenství dohromady.

  • Typ konektoru: Hybridní
  • Číslo Modelu: RTXM226-408
  • Kompatibilní: D-Link
  • Stav: Nové a originální
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: SMTE
  • VELIKOST: 7*2.5*1cm

Související produkty

Nové JX-SFP-1GE-LX SFP 1000BASE-LX, LC,1310,10 km, SMF (Kompatibilní s Jalovec)

JX-SFP-1GE-LX SFP 1000BASE-LX, LC, 1310nm, 10km, SMF (Kompatibilní s Jalovec) JX-SFP-1GE-LX 100% Juniper Kompatibilní 1000BASE-LX SFP1310nm 10km vysílač Vysoká Kvalita s CE,RoHs,FCC Vlastnosti a Specifikace Form Factor: SFP Typ Zařízení:

  • 371.79 Kč

SM&MM Automatické FTTH Optických Vláken, Spojování Stroje Komshine GX39 Optic Fiber Fusion Lepička Svářeč w/Zdarma Optický Power Meter

Komshine GX39 Vláken Optických Fusion Lepička Popis: Komshine GX39 FTTH optické vlákno fusion splicer je široce používán v průmyslových odvětvích, jako jsou fiber-to-the-home, fiber-optic kabel rychlého ukončení, stroj pokoj skok vlákna sanace a

  • 18 600.38 Kč

DAC-7226 REV A1.1 6 kanálů D/A výstupní karta d / a PŘEVODNÍK-7226A

DAC-7226 REV A1.1 6 kanálů D/A výstupní karta d / a PŘEVODNÍK-7226A

  • 6 047.53 Kč

10KS MTRJ 3M vlákna Patchcord SM MTRJ-LC, MTRJ-FC MTRJ-SC, MTRJ-ST optický jumper 3mtr duplex 9/125 OS2 doprava Zdarma ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp:13065838003 UPOZORNĚNÍ: 1>Pls kontaktujte nás volně pro jiné délky; 10KS MTRJ 3M Patchcord SM MTRJ-LC, MTRJ-FC MTRJ-SC, MTRJ-ST optický jumper 3mtr duplex 9/125 OS2 doprava Zdarma Foto

  • 1 925.69 Kč

HG8110F Gpon terminál s 1 Lan port, 1 Tel port, H. 248 & SIP dvakrát protokol, anglicky firmware. FiberCore

Následující adaptér je původní přijít spolu s ONU; to je výchozí adaptér, když dodáme: Můžete také vybrat jednu z následující adaptéry a informovat nás, když si objednáte: HG8110F Echo Život HG8110F je vnitřní optický síťový

  • 328.24 Kč

Vysílač 100G QSFP28 SR4 850nm 100 m MPO konektor s DOM funkce

Vysílač 100G QSFP28 SR4 850nm 100 m MPO konektor s DOM funkce Popis Produktu Hlavní Rysy 1) Hot-pluggable QSFP28 form factor 2) Podporuje 103.1 Gb/s agregátní bit sazby 3) Obchodní případ v rozmezí teplot od 0 ℃ až 70 ℃ 4)

  • 4 267.15 Kč

5kusů/lot 1X2 PLC Singlemode Vlákno Optický splitter FTTH PLC SC/APC 1x2 PLC optické vlákno splitter FBT Optická Spojka

1X2 PLC Singlemode Vlákno Optický splitter FTTH PLC SC/APC 1x2 PLC optické vlákno splitter FBT Optická Spojka Atributy Produktu *Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé

  • 520.81 Kč
  • 612.72 Kč

30 mw FTTH Červené Laserové Pero Styl 30 mw Světla Optický Kabel Tester Vizuální Lokátor Optica Kabel CATV

FTTH Červené Laserové Pero Styl 30 mw Světla Optický Kabel Tester Vizuální Lokátor Optica Kabel CATV popis Produktu -Centrální Vlnová délka: 650 nm+-10 nm -Výstupní Výkon: 30 mw -Optický Konektor: 2,5 mm univerzální konektor pro test různých

  • 3 188.76 Kč
  • 3 504.09 Kč

10ks SC UPC Optické Vlákno Rychle Konektor SC RYCHLE, konektor modré tkané FTTH sm SC quick connector SC adaptér Pole Sestavy

SC UPC Rychle Konektoru Vložené Konektor FTTH Nástroj Studené Vlákno Rychle Konektor SC Optický Konektor Vlastnosti: 1. FTTH project použitelné 2. Oblasti instalovatelné 3. Vložení ztrátu menší než 0,3 dB 4. Kovové tvaru dutiny

  • 105.04 Kč

ZHWCOMM 200KS SC APC Simplex optický adaptér Vysoce kvalitní SC Optické vlákno vazební Vlákna příruby Doprava Zdarma

ZHWCOMM 200KS SC APC Simplex optický adaptér Vysoce kvalitní SC Optické vlákno vazební Vlákna příruby Doprava Zdarma Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější

  • 853.43 Kč

DHL Doprava Zdarma 10pcs Původní Ripley Miller 80930 MSAT-5/ MSAT 5 Loose Buffer Tube Mid-Span Přístup Nástroj

Miller MST-5 Loose Buffer Tube Mid-Span Přístup Nástroj Umožňuje snadné mid-span přístup do optických vláken ve volné buffer trubky Přístup velikosti trubek od 1,9 mm do 3.0 mm Holí přesný otvor, aby se zabránilo poškození vláken Dimenzování

  • 17 856.36 Kč
  • 18 600.38 Kč

Doprava zdarma 10pcs/lot 1x2 Holé FTTH SM Optické PLC Splitter

Doprava zdarma 10pcs/lot 1x2 Holé FTTH SM Optické PLC Splitter Funkce *Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysoký kanál se počítá *Vynikající

  • 984.73 Kč